O společnosti

Naše realitní kancelář vznikla na základě praktických zkušeností při prodeji nemovitostí, na trhu se pohybujeme od roku 2006.

Naším cílem je profesionální přístup k našim klientům a jejich maximální spokojenost s našimi službami, protože chápeme, že bydlení je jedna z nejdůležitějších lidských potřeb a pro spoustu lidí je prodej i koupě nemovitosti srdcovou záležitostí.

Jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky a při své činnosti se držíme zásad Etického kodexu člena Hospodářské komory ČR. Jsme si vědomi, že dodržováním stanovených pravidel a sounáležitost k Hospodářské komoře nás řadí mezi důvěryhodné subjekty podnikatelského stavu.

Pro naše klienty nabízíme znalecké posudky a tržní odhad nemovitostí, oddlužení nemovitosti, vypracování daňového přiznání k dani z převodu nemovitostí, právní a daňové poradenství, vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o úschově peněz u nezávislých advokátů, vyhotovení návrhu vkladu do katastru nemovitostí. Základním pilířem naší realitní kanceláře je i spolupráce s renomovanými advokátními kancelářemi např. JUDr. Leoše Viktorina, kde naší klienti mají opravdu nadstandardní právní servis a poradenství. Díky této nadstandardní spolupráci můžeme prohlásit, že k dnešnímu dni máme v nabídce cca 190 nemovitostí, které exkluzivně nabízíme a vše zvládáme ve dvou lidech, což našim klientům přináší osobní kontakt a díky nízkým nákladům na zprostředkování prodeje i rychlý a bezpečný prodej a koupě nemovitosti.

Našich klientů si opravdu vážíme a pečujeme o ně, aby se pro ně koupě či prodej domu, bytu, pozemku stal skutečně pohodový a bezproblémový.

Přispíváme a podílíme se, nemalou měrou, na charitativní činnost. Víme, že v životě jsou významnější a důležitější činnosti a člověk by měl myslet i na ty, kteří neměli to štěstí, aby dělali v životě to, co je baví a naplňuje.

Pevně věříme, že se i nadále na nás budete s důvěrou obracet na naši RK KRÁSA BYDLENÍ a využívat našich služeb.

Jsme certifikovaná realitní kancelář. Certifikát byl vydán Asociací realitních kanceláří České republiky.